O stronie

Drodzy Turyści!

Zapraszamy na Szlaki Małopolski - na te w terenie i na ich cyfrową wersję.

Ta platforma szlakowa to jedyne miejsce w internecie, gdzie znajdziecie nie tylko praktycznie wszystkie szlaki województwa (ok. 13 000 km), ale także mapę turystyczną całego jego obszaru.  Pokazujemy Wam również wszystkie szlaki na terenie całych Tatr, po polskiej i słowackiej stronie.

Na platformę szlakową składają się 3 przydatne każdemu turyście narzędzia, w różnorodny sposób pokazujące te same informacje o szlakach i najciekawszych atrakcjach turystycznych położonych w ich pobliżu:

  • Aplikacja mobilna - dzięki której już nigdy nie zgubicie szlaku, a w każdej chwili będziecie mogli sprawdzić jak daleko, ile kilometrów i czasu pozostało do celu oraz co ciekawego jest w pobliżu;
  • Mapa – zawiera wszystkie szlaki pokazane na unikalnym, nigdzie indziej niedostępnym zestawie map, które, wraz z informacjami o  atrakcjach turystycznych, pozwolą Wam łatwo i przyjemnie na komputerze zaplanować wycieczkę po szlakach i poza nimi. Trasę można następnie bez problemu przenieść do aplikacji mobilnej i wykorzystać do nawigacji w terenie.
  • Portal krajoznawczy - w przystępny sposób prezentujący atrakcje turystyczno-krajoznawcze regionu, z opisami i zdjęciami.

Do każdego szlaku przyporządkowane zostały miejsca atrakcyjne turystycznie - wśród nich zabytki, miejsca ciekawe pod względem przyrodniczym, kulturalnym, rekreacyjnym, jak i inne obiekty atrakcyjne dla turysty.

 

W razie napotkania rozbieżności pomiędzy przebiegiem szlaku w terenie a tym pokazanym w aplikacji, będziemy bardzo wdzięczni za poinformowanie nas o tym za pomocą funkcji Znak nie tak?

Przebiegi szlaków pieszych PTTK są aktualizowane na bieżąco. Za zgodność pokazanego w aplikacji przebiegu szlaku pieszego PTTK  z terenem odpowiada lokalny Oddział PTTK administrujący danym szlakiem.

Jedynie szlaki piesze są szlakami administrowanymi przez PTTK. PTTK nie odpowiada za stan szlaków turystycznych wytyczonych i oznakowanych przez inne instytucje lub organizacje.

 

Będziemy wdzięczni za uwagi, komentarze i pytania przesłane na adres: szlaki_malopolska@cotg.pttk.pl

 

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK w Krakowie

 

Pobierz aplikację

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Więcej na ten temat...