O stránke

Drodzy Turyści!

Zapraszamy na szlaki Małopolski!

Zapraszamy na wirtualny spacer po szlakach turystycznych Małopolski. Do Państwa dyspozycji oddajemy niniejszy portal krajoznawczy, geoportal oraz aplikację mobilną Szlaki Małopolski. Trzy narzędzia, które pozwolą na szczegółowe planowanie wycieczek pieszych, rowerowych, narciarskich i innych oraz zapewnią pokaźną ilość rzetelnej informacji krajoznawczej o regionie, a zwłaszcza o atrakcjach znajdujących się na szlakach turystycznych.

Geoportal – to zaawansowane narzędzie, dzięki któremu można uzyskać przestrzenną informację o szlakach turystycznych w Małopolsce, zwizualizowanych na szczegółowych mapach i zdjęciach satelitarnych. Geoportal daje możliwość planowania tras, określania długości, wysokości, przewyższeń, podaje informacje o rodzaju i kolorze szlaków. Pozwala na wiele sposobów analizować informacje – jest po prostu wielofunkcyjną, wirtualną mapą Małopolski.

Portal Krajoznawczy – jest uzupełnieniem informacji przestrzennej, którą oferuje Geoportal, wiedzą krajoznawczą. Pozwala zapoznać się z ciekawymi informacjami na temat atrakcji przyrodniczych, historycznych i wielu innych, w które Małopolska jest wyjątkowo bogata.

Aplikacja mobilna - to nowoczesne narzędzie na urządzenia przenośne, łączące geoportal i portal krajoznawczy - w przenośnej, uproszczonej, ale funkcjonalnej formie dający dostęp do map i wiedzy przestrzennej oraz informacji krajoznawczej, a także umożliwiający zorientowanie się w terenie i nawigację.

Mamy nadzieję, że udostępniając tak bogaty, wirtualny przewodnik po szlakach turystycznych Małopolski, zachęcimy do uprawiania aktywnej turystyki w tym fascynującym regionie!

Zespół COTG PTTK dołożył wszelkich starań, aby prezentowane dane były kompletne i jak najlepszej jakości. Będziemy sukcesywnie (dwa razy w roku) wprowadzać korekty oraz wszelkie nowości i zmiany pojawiające się w sieci szlaków Małopolski.
Mając na uwadze rozległość tej sieci i ciągłą jej ewolucję w terenie, zdajemy sobie sprawę, iż nie wszystkie dane mogą być cały czas aktualne. W takich przypadkach prosimy o wyrozumiałość, a także liczymy na uwagi i komentarze użytkowników szlaków i portalu.


Uwagi, komentarze i pytania prosimy kierować na adres szlaki_malopolska@cotg.pttk.pl

Zapraszamy!

Centralny Ośrodek Turystyki Górskiej PTTK
Kontakt: szlaki@cotg.pttk.pl

Stiahnuť aplikáciu

Naša webová stránka používa súbory cookie, vrátane na štatistické účely. Ak nechcete, aby sa ukladali na váš pevný disk, zmeňte nastavenia prehliadača.
Viac o tomto......